TRUMELİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Eylüldeki yeni fragman

2 posters

1 Eylüldeki yeni fragman Empty 1 Eylüldeki yeni fragman

Mesaj tarafından westtrakian 24/8/2008, 04:30

Arkadaşlar fragmanı birkaç kez tekrardan izldim bence Abdül-Ahmet Ekrem arasındaki silahlı kavga da ahmet ekrem abdülü ya öldürecek yada yaralıcak ve sonunda ahmet yüzbaşı hapise girecek,Ramiz amca yediği kurşunların etkisiyle yere yığıldığında ordaki köylünün ve dilaver kaymakamın zorda olsa yardımıyla pürsıçana getirilecek ve kaymakamlıkta ilk tedavisi yapılacak,tedavi edildikten sonra ramiz amcaların ailesi kamuş ile ramiz amcayı eve getireceklerdir.Evdeki silahlı kavgadan sonra vahide ahmet ekremin yanına gidip bi hal hatır sormaya ve o kavga esnasında ''mustafa yaşıyor'' lafını duyduğunu teyit etmesi için mapusta ahmet yüzbaşıyı görmek ister ve ona sorular sorar (Nasıl-ne zaman gelir-durumu ne oldu vs.). Okuma-Yazma ögrenen zarife yazmış olduğu mektubu alexin eline geçmesiyle işler değişecektir,artık onları abdül bile durduramıyacaktır(bilmiyorum ama alex belki aşkı için din değiştirip müslüman olup zarifesine kavuşacaktır)
Başka fragmandan ne kaldı,He tamam,Mustafa abdülhamitin afıyla mapustan çıkmasıyla ilk işi kızkardeşiyle beraber kısa süre önce vefat eden annesinin mezarına gitmek olacaktır.

Fragmanda ne gördüysen ve benim tahminlerimce olaylar böyle gelişecek bakalım böylemi olacak izleyip görecez.
Saygılar
westtrakian
westtrakian
Asistan
Asistan

1 Eylüldeki yeni fragman Empty Geri: 1 Eylüldeki yeni fragman

Mesaj tarafından Emre Cetin 25/8/2008, 08:34

Gayet güzel tahminler kardeşim. Tek ekleyeceğim nokta şudur. Bence Ahmet Ekrem - Abdül kapışmasında Abdül'ü yaralayan Vahide olabilir. Fragmanın bir karesinde "Ne vakit dönecem İstanbul'dan birden teslim olacam" diyor Vahide. Bu lafı neden söyler ki? Hatta Vahide'nin de hapiste görüntüleri varmış deniyor. Bana Vahide bir şeyler yapacak gibi geliyor.

Diğer tahminlere katılıyorum. Alex bence de ihtida edip Müslüman oldu.

Ramiz Amca'ya tek kurşun isabet ettiğini düşünüyorum. O da son atılan kurşun. Bence göğsüne metal bir şey taktı ve ilk iki kurşun buraya saplandı. Bu sebeple de ilk iki kurşundan sonra bir şey olmuyormuş gibi yürümeye devam etti. Ama son kurşun taktığı şeyin ulaşamayacağı bir yerden, omuzundan girdi vücuduna, o kurşun da onu yaraladı. O yaştaki bir adama omzundan yediği bir kurşun bile yeter, hele ki o devirde..... Smile

Haftaya bugün yeni bölüm. Ne çabuk geçti zaman valla........Smile
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

- Similar topics