TRUMELİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bölüm Yorumları - 1

+4
scigilte
westtrakian
killer50
Emre Cetin
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Bölüm Yorumları - 1 Empty Bölüm Yorumları - 1

Mesaj tarafından Emre Cetin 16/5/2008, 14:16

Dizi ile ilgili yorumlarımızı burada yapabiliriz.

Yorumları yazmadan önce lütfen forum kurallarını okuyunuz. Sağlıklı bir paylaşım ortamı oluşturmamız açısından bu çok önemlidir.

Herkese iyi yorumlar.

En son Emre Cetin tarafından 16/5/2008, 19:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Bölüm Yorumları - 1 Empty Geri: Bölüm Yorumları - 1

Mesaj tarafından Emre Cetin 16/5/2008, 16:54

Arkadaşlar, Mustafa'nın yakalanması üzerine dökümanlar kısmına ufak bir iki şey ekledim. İsteyenler inceleyebilir.

https://trumeli.yetkin-forum.com/dizinin-gectioi-donemle-ilgili-tarihsel-dokumanlar-f14/dokumanlar-t5.htm

Yani işler karışık dostlar. Af kararını bekliyoruz ama işin diğer tarafları (sürgün, kalebentlik, idam Sad ) da var tabii ki. Ama padişah fermanı cezanın uygulanış biçimini direk değiştirebiliyor. Yani bu saatten sonra "Padişahım Çok Yaşa" demek düşüyor bize.

Bir de şu darbe-i suikast girişimi hakkında da dökümanlarda bilgi mevcut. Yani bu darbe girişimlerinin cinayet ile eşdeğer tutulduğundan bahsediliyor. O kısımları özellikle kalın yazdım dökümanlarda. Yani daha önce defalarca söylediğim gibi Mustafa'nın suçu Padişah'ı tahttan indirmek ve Meşrutiyet'i getirmek, padişahı öldürmek değil. Bu konu bence çok hassas. Dizimizde de şu ana kadar bu konuda bir hata yapılmadı, umarım yargılanma sürecinde de aynı hassasiyet devam ettirilir.

Yani demem o ki

Padişahım Çok Yaşa

Smile

En son Emre Cetin tarafından 16/5/2008, 19:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından Emre Cetin 16/5/2008, 18:56

Özet gelmiş.

Mustafa Abdül tarafından yakalanır ve yargılanmak üzere İstanbul’a doğru yola çıkarılır. Mustafa’nın Vahide’ye göndermek üzere Bihter hemşireye yazdırdığı mektup ise Abdül’ün eline geçmiştir. Ahmet Ekrem bir daha dönmemek üzere Pürsıçan’dan gitmeye karar vererek, Vahide’yle vedalaşır. Diğer tarafta, Meryem’i ise Dilaver’le evliliğinde zor bir imtihan beklemektedir. Zarife’den gelen mektubu alan Aleks’in ise sevinci kursağında kalacaktır.

Kaynak : ATV

Fragmanı izledikten sonra özet çok da yeni bir şey söylemiyor aslında. Sadece Zarife'nin Alex'e yazdığı mektup yeni gelişme. Kalanlar zaten fragmandan az çok anlaşılıyordu.

Açıkçası Mustafa'nın nasıl kurtulacağı soru işareti. Üstelik tüm aile suçlanacaktır onunla birlikte. Af çıkması lazım ama Abdülhamit de nasıl davranır bilemiyoruz, belki savaştaki kahramanlıklarından ve Karakalpaklı olarak Bulgar Çeteleri ile olan mücadelesinden ötürü affedilebilir Mustafa. 34. Bölüm Mustafa'nın Pürsıçan'a geleceğine dair dedikodular vardı. Şu anlık zor görünüyor bu, bakalım göreceğiz.

Zarife ne yazdı acaba Alex'e? Burası da güzel olacağa benziyor. Ayrıca Alex'in niye sevinci kursağında kalacak? Özetin en bilinmez kısmı burası galiba.

Açıklayıcı özet görmek bizim için hayal galiba. Hep aynı hep aynı Smile
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından killer50 17/5/2008, 20:00

mustafanin üzerine cok gidiyolar ya...Sad
tipki bi aralar zalexin üstüne gittikleri gibi ...
cocuk bi dönemedi gitti pürsicana...
vahide desen hasretle bekliyo diycemde bekleyemiyo cünkü öldü biliyo... (bu arada berrak hanim baya zayiflamis)
bütün asiklarin arasi acik yada ayrilar...
eski ERyi isterim ben...Smile Smile
killer50
killer50
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Emre Cetin 17/5/2008, 20:12

Mustafa'sız Pürsıçan'dan ben de tat alamamaya başladım. Onunla birlikte güzel sahneler izliyorduk eskiden. Artık o da aileden oldu, eksikliği gözüme batıyor. Şu işten bir şekilde yırtsın da Mustafa gerisi mühim değil Smile

Kaç bölümdür hastalıkla geçiyor, Vahide hasta, Mustafa yaralı. Ama artık düzelecek gibi, aksiyon dolu bölümler başlıyor tekrardan.

Şu 34. bölüm Mustafa dönecek tüyosu da külli yalan galiba, fragmandan ve özetten hiç de öyle görünmüyor Sad
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından westtrakian 19/5/2008, 14:45

Sezon tatiline yaklaşılıyorya gün geçtikçe içinden çıkılmaz,soru işareti yaratan olaylar oluyor.Mustafa'nın kurtulması bence ittihatçı kesim tarafından olabilir,ilerleyen bölümlerde bakalım nasıl gerçekleşecek göreceğiz.
westtrakian
westtrakian
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Emre Cetin 19/5/2008, 15:18

İşin ilginç tarafı tüm aile tehlikede. Sonuçta Mustafa'yı sakladılar ve ona yardım ettiler. Ramiz Babalar dışında Hasan, Dilaver, Meryem'e kadar uzanır bu iş. Alex'e bile dokunabilir ucu Smile Aynı şekilde Cezmi de tehlikede. Mustafa'nın meselesi artık kişisel de değil, bir sürü insanı ilgilendiriyor.

İşler karışık, bakalım nasıl bağlayacaklar ya da bağlamayıp sezon finalinde bizi mi bağlayacaklar onu göreceğiz artık Smile
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından scigilte 19/5/2008, 15:40

Arkadaşlar merhaba, bu yeni site umarım hepimiz için güzel bir Elveda Rumeli başlangıcı olur, malum bugün akşam yeni bir bölüm oynıycak ve merak içindeyiz neler olacak acaba diyerek, bence bugün konu biraz daha netleşecek, özellikle Mustafa'nın durumu ne olacak hepimiz merak ediyoruz. Bana sorarsanız o bir kahraman ve kahramanlara hiçbişey olmaz. Smile

En son scigilte tarafından 27/5/2008, 20:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scigilte
scigilte
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Recchie 19/5/2008, 15:47

Bu iş öyle kalmaz kardeşler,
Mustafa yakalandı demek bizim bütün dizi ahalisi tehlikede demek herkes yataklık yapmış durumda aklıma gelen en öncelikli şık Ya Af( savaş hizmetinden dolayı) Ya Sürgün ve Sürgünden kaçış ( o zaman Damdaki kemancı senaryosu çalışabilir) ya da bu şekilde bırakılan bir final ve sezon başı zaman atlaması ile bağlanacak bir başka durum mesela ( 1901 affı Abdülhamitin 25 saltanat yılı nedeni ile )
Recchie
Recchie
Admin
Admin

https://trumeli.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından killer50 19/5/2008, 17:14

valla dizinin eski hali kalmadi ama Evil or Very Mad ... yani konudan cok koptular...isi drama vurdular eger böyle devam edecekse bölümler ben göcten yanayim... lol!
yani ya toparlasinlar yada göc vaktini yakinlastirsinlar...
dizinin tadini kaciriyolar... No
killer50
killer50
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından westtrakian 19/5/2008, 21:45

Bence killer50 dizi artık dram'dan çok seneye özellikle çok aksiyonlu geçicek gibi savaşlar,ihtilaller ve kaçınılmaz göç olayları.Seneye Enver Paşa'yıda hatta Kuşçubaşı Eşref'i bile görebiliriz belki...
westtrakian
westtrakian
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Emre Cetin 19/5/2008, 23:28

Evet, bölüm yorumu yapalım.

Öncelikle güzel bir bölümdü ama fragmanı izleyen yanılır yani. Açıkçası daha çok aksiyon bekliyordum. Mustafa'nın Ahmet Ekrem ile olan sahnesinin son kare olacağı zaten belliydi. Bu iş çok uzadı, artık en azından yaşadı haberi ulaşsın Pürsıçan'a da Vahide'nin de biraz yüzü gülsün. Gerçi bu durum da pek gülünecek bir durum değil ama yine de yaşadığını bilsin.

Dilaver'in insanlık dersi verdiği sahne çok güzeldi. İçimin yağları eridi o konuşurken. Kızancıklar da bu bölüm iyiydiler, pek yaramazlık yapmadılar.

Mamut Hoca'nın sahneleri de bizi güldüren sahnelerdi. Ramiz Baba'ya yaptıklarını başka kim yaptırabilir ona Smile Zarife de bayağı bir öğrenmiş, mektup bile yazmış. Alex ile Zarife artık bir süre mektuplaşacaklar, burası belli oldu. Alex'in artık önünde bir yol var. Eğer müslüman olursa iki Zarife'yi de alabilir, ama tabii ki bu hemen olmayacaktır. Şu Makedonlar Alex'i rahatsız ettikçe Alex de müslümanlığa yanaşacaktır bence. Kademeli bir şekilde olacaktır bu değişim sanırım.

Cabbar ile Bedia'yı az gördük ama orda bile güldürmeyi başarıyorlar. Bence Bedia bu dizideki en iyi oyuncu. Bunu bilirim bunu söylerim. Şebnem Hanım'dan bile daha iyi bence, o kaa yani.

Mustafa'nın olayı yine çok yavaş gelişti. Diğer bölüm artık Mustafa üzerine yoğunlaşacak dizi. Ahmet Ekrem'in son sahnede soğukkanlılığını koruyarak hiçbir şey belli etmemesi lazım. Yoksa onu da alırlar içeri ve uzunca bir süre daha Mustafa'nın yaşadığı haberi gitmez Pürsıçan'a. Ahmet Ekrem bir an önce Pürsıçan'a gidip olanları anlatmalı. Tabii onu ilk gördüklerinde yanlış anlayacaklar ama şimdi lazım gelsin birden.

Alex de Osmanlıcı çıktı, helal olsun sana Alex. Dimitri şerefsizi de terör estirmeye devam edecek. Acı da olsa bu baskınlar yansıtılmalı ki ecdadımız ne koşullarda göç etmek zorunda kaldı anlaşılsın.

Vahidem de artık gülsün. Yaşadığını öğrensin Mustafa'nın. Zaten gelecek muallak, en azından kendini toparlar azıcık.

Herkese iyi akşamlar.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından Recchie 19/5/2008, 23:37

Uzun yorumu sonraya saklıyacağım daha sakin kafayla yaparım
Aleks- Minik Zarife sahnesi çok ekileyici idi."Bırakma beni" nasıl bir yakarış o öyle

Mustafa nı yaşadığı İstanbul daki Ahmet Ekrem vasıtasıyla telgrafla bile bildirilebilir
İttihatçılar bir şey yapabilir mi ? Zayıf ihtimal en mantıklı seçenek Padişah ın affı eğer sürgün veya kaçma olursa Mustafa Pürsıçana dönemez veya Sürgün veya kaçma olursa Vahide Mustafa nın yanına gider (Damdaki kemancı )başka seçenek yok gibi
Recchie
Recchie
Admin
Admin

Mesaj tarafından AysenuR* 20/5/2008, 00:52

Minik Zarife ve Alex sahneleri bolumun en guzel yerleriydi, ben cok etkilendim heleki Kucuk Zarife bu cocuk nasil bir etki yaratiyor insanin ustunde sasiriyorum vallahi Surprised
Mustafa olayi desen corba oldu, vallahi Mustafasiz Pursican cekilmiyor, cok sessiz cok sakin,.. ozledim onu artik geri gelsin Pursicana Crying or Very sad ben istemeyim daha fazla uzak kalsin, simdi bide mahkemeye cikarirlar, astirma olayi cikar basimiza, olay uzaarrr da uzarrrr
Bedia - Cabbar cok komik, bayiliyorum bu cifte:D ne komik bi cifttir bu bülee, insani gulmekten kirip geciriyorrr..
Bu bolum ozellikle Dilaveri cok takdir ettim.. COk alcak gonullu ailesini seven ve sicak kanli bi insan, kendisini kutluyorum keske butun kaymakamlar onun gibi olsaa Smile

O Dimitri ayisi hic aradan cikmiyor, adami seviyorum ama bi yandan da uyuz oluyorum:)
Nasil bi heriftir bu, liderlige nasil asik bir adamdir akil sir erdiremiyorum, valla aklim hayalim duruyor.. ama Kara Yorgiye yaptigi mudaheleye bayildim...

Bu Christoph denen herifi bogasim geldi:@ bide utanmadan diyorki yetki bendeydi diyor, adama bak yaa ne curret!
Hele abdul ve pasa babasina nedemeli adam resmen usutuk yaa, Mustafa gibi bi vatan seveler ugrasacaklarina o Christoph denen herife baksinlar, onlar Mustafanin derdine dusmus kendi islerini ihmal ediyorlar bukaarinada pes dogrusu!

Hasan da sonunda kendine geldii... cok sevindim
Ve Alex galiba musluman olucak gibi kendisini cok takdir ediyorum, onun gibi insan zor bulunur valla.. guzel bi bolumdu ama eski tad yok yaaa.. Mustafa geri donse bide, ilerki bolumlerde kesin hep Mustafa ile alakali cok seyler olucak... Merakla bekliyorum
Ahmet Ekremin pont kirmamasi lazim yoksa onuda tikarlar iceri...
Ama haftaya gobek ata ata Pursicana geri gelir herhalde..Very Happy

AysenuR*
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Emre Cetin 20/5/2008, 01:17

Küçük Zarife'yi nasıl da unutmuşum. Gerçekten Alex ile olan sahneleri çok güzeldi. Bizim oraların kızanları ve kızçeleri de pek tatlı maşallah. Hüsmen, Küçük Zarife, Kızçeler..... Kızancıklar da tatlı ama onlara hala biraz kızgınım. Gerçi bu bölüm iyiydiler, pek yaramazlık yapmadılar.

Vahidemin de artık yüzü gülsün. Şu merasimde askerlerin arasına daldığı sahneden beri üzgün kızcağız. Bir o zaman gülmüştü. Gerçi olanları öğrenince yine gülemeyecek ama en azından artık yaşadığını bilsin sevdiceğinin. Yazık kıza Smile

Ramiz Baba da Ahmet Ekrem konusunda tavrını net koydu. Vahide'nin Ahmet Ekrem'e gitmeden iyi davranmasına biraz bozuldum ama sanırım Vahide anlamadı Ahmet Ekrem'in niyetini. Ona yaptıklarına karşı kendini borçlu hissetti belki de. Neyse, zaten artık çok da önemi yok Smile
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Bölüm Yorumları - 1 Empty Bir türlü yorum yapamadım

Mesaj tarafından scigilte 20/5/2008, 11:11

Dünden beri uğraşıyorum yorum yazmaya, 3 kere yazdım, 3'ü de ayrı sebeplerle kayboldu ortadan, birinde yanlış yere basmışım, yorumum ekrandan kayboldu gönderemedim, birinde yazdım gönderdim, baktım forumda görünmüyor, demin de elim yanlış bir yere dokundu bir sayfa yazdığım yorum kayboldu birden, tekrar bulamadım yazdıklarımı. Smile Neyse ben bu bölümü bayağı beğendim, yine hem güldürdü hem ağlattı. Alex'in durumu beni çok üzüyor, Zarife'sine kavuşsun artık, hem büyüğüne hem küçüğüne, bunun için de hemen müslüman olsun, zaten bu Makedonlar onu baya zorluyor, önümüzdeki hafta Alex'e birşey olmazsa iyidir. Dilaver'e de helal olsun, bir babalık ve insanlık dersi verdi bu hafta. Ahmet Ekrem'e biraz üzüldüm ama en sonunda Mustafa'yı görmesine de baya sevindim, birşeyler olacak gibi görünüyor, padişah affetse bari Mustafa'yı, Ahmet Ekrem de haber versin Vahide'ye ve Ramis'lere, onlar da artık mutlu olsunlar. Bu arada Mustafa İstanbul'da ya yakında kardeşi Muzaffer gelemese de (kaçaklık durumundan dolayı) annesi ve kızkardeşi Feride onu görmeye geleceklerdir, dört gözle bekliyorum. Şerefsiz vali yardımcısı ve paşa ogli de artık belalarını bulsalar iyi olur. Mazhar paşa da pısırıklıktan vazgeçip şikayette bulunursa İstanbula belki görevden aldırabilir bu vali yardımcısını. Mamıt hoca da iyi kaptırdı kendini bu hocalık görevine, iyi de yapıyor ama Ramis'e biraz sert davrandı ama Mamıt'tan da bu beklenir, güldürdü bizi yine. Umarım gelecek hafta olaylar biraz daha netlik kazanır, özellikle Mustafa ve Vahide açısından bunun olmasının bekliyorum.

En son scigilte tarafından 27/5/2008, 20:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scigilte
scigilte
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Recchie 20/5/2008, 13:33

En son Recchie tarafından 20/5/2008, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Recchie
Recchie
Admin
Admin

Mesaj tarafından ilknur_tlghn 20/5/2008, 19:00

evet ya mustafayı çok az gördük bu bölşümde.ama ben biliyorumki mustafa bi şekilde kurtulacak evet bu af olabilir,ğer mustafaya bişey olursa dizinin tadı kalmayacağı için kurtarıcaklardır , yani inşallah aaamiinnnn
ilknur_tlghn
ilknur_tlghn
Yeni üye
Yeni üye

Mesaj tarafından killer50 20/5/2008, 21:17

ben bu bölümün iki olayindan cok etkilendim....yani bu sahnelerde bittim...Sad
1.alex´in minik zarifesiyle olan bütün sahneleri...Smile
ve mektup okurkenki hali...SadSad
2.bölüm sonunda mustafamin öyle bi bakisi vardiki bittim...SadSad Embarassed No
killer50
killer50
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından AysenuR* 20/5/2008, 22:16

Evet Lutfiyem bende bu bolum ayni senin dediklerine katiliyorum
Alex-Kucuk Zarife muthisss Embarassed bu nasil bir oyunculuktur gercekten tebrikler.. Ertan Saban harika oynuyor
ve 2incisi de dedigin gibi Mustafam nasil da buzulmus oylece bakiyor Ahmet Ekreme cok acidim mustafanin o haline:( Keske Ahmet Ekrem biseyler yapsa, ama eminimki Mustafayi oyle gordukten sonra hatasini telafi edicektir ve elinden geleni yapicaktir

Recchie bu yaziyi senmi yazdin? eger sen yazdiysan ayakta alkisliyorum tebrikler super olmus ellerine saglik:)

AysenuR*
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Recchie 20/5/2008, 22:51

AysenuR* demiş ki:Evet Lutfiyem bende bu bolum ayni senin dediklerine katiliyorum
Alex-Kucuk Zarife muthisss Embarassed bu nasil bir oyunculuktur gercekten tebrikler.. Ertan Saban harika oynuyor
ve 2incisi de dedigin gibi Mustafam nasil da buzulmus oylece bakiyor Ahmet Ekreme cok acidim mustafanin o haline:( Keske Ahmet Ekrem biseyler yapsa, ama eminimki Mustafayi oyle gordukten sonra hatasini telafi edicektir ve elinden geleni yapicaktir

Recchie bu yaziyi senmi yazdin? eger sen yazdiysan ayakta alkisliyorum tebrikler super olmus ellerine saglik:)

Ayşenur sağolasın evet yazı benim ,bayağıdır yazmayınca brikim boşalttım oh bee
Recchie
Recchie
Admin
Admin

Mesaj tarafından scigilte 21/5/2008, 12:50

Gerçekten Mustafa'yı ilk defa bu şekilde gördüm, aslında o bakışı korkudan olmasa gerek, biraz belirsizlikten, vücudundaki yaraların hala kapanmamasından, Vahide'yi ve de Bihter hemşire'nin öldürüldüğünü düşünmekten, yani bunların hepsi üstüste gelince -bakışı içimi dağlasa da- az bile, heralde yerinde ben olsam kalkamazdım yerimden. Yine de Mustafa bir vatan haini değil, cepheye hiç gözünü kırpmadan gidip, padişahı ve Osmanlı İmp. için savaş vermiş bir yiğit asker benim gözümde, tabii ki onun içindeki vatan sevgisi dizideki bazı bozuntular için anlaşılamayacak kadar fazla, özellikle de Abdül için, cepheye gönderilirken gözlerindeki korku onun ne denli bir vatan sevgisiyle dolu olduğunu gösterdi, zaten cephede de hiçbir şey yapmadığına eminim, göstermedi birşey ama böyle biri heralde korkudan yerinden kımıldamamıştır. Şimdi İstanbul'da bakalım neler olacak, Ahmet Ekrem nasıl davranacak, ben gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

En son scigilte tarafından 27/5/2008, 20:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scigilte
scigilte
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Emre Cetin 21/5/2008, 19:07

Evet, Mustafa'yı o şekilde görmeye alışık değiliz. İş kördüğüm oldu. Muhtemelen Mustafa için verilecek karar öncesi dizi tatile girecek. Aynı zamanda da Dimitri bizim köyü basacak, tam o anda dizi tatile girecek. İşte size sezon finali Smile

Diğer sezonun ilk bölümünde de Mustafa için karar okunur, Cezmi de Dimitri'nin köyü basmasını engeller.

Ahmet Ekrem artık kilit gibi. Diğer sezonda olmayacağı söyleniyor, aklıma hapisten Mustafa'nın kaçmasına yardım ederken Bihter Hemşire gibi vurulacağı geliyor ama ne olur bilemem. Göreceğiz artık.

Abdül'ün onca yaptığına karşın ciddi bir ceza almaması üzücü. İnşallah onu da layık olduğu şekilde görürüz yakında, şimdilik zor görünüyor ama.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından ARWEN29 22/5/2008, 21:05

herkeslere merhaba,

Valla ne desem bilmem ki. Sevgili Recchie ellerine sağlık herşey çok güzel olmuş. Allah üyelerini bol etsin Very Happy Uzun zamandır işlerimden dolayı foruma birşey yazamamıştım artık burdan devam ederim. İş demişken bu haftaki bölümü 2 arada 1 derede izledim. Mustafanın dönememiş yakalanmış olması bende tam bir hayalkırıklığı yarattı. Emrenin dediği gibi Mustafasız bir pürsıçan hiç zevk vermedi bana. Ne Fatma ana eskisi gibi ne de Ramiz baba. Senarist bey bizi burdan duyar mı bilmem ama acilen bu işe bir çözüm bulunsun lütfen.Ama genel olarak dizide bir çok gelişme var.Bu arada Atv Avrupada dizinin tekrarı var . Bugün 14. bölüm yayınlandı. Evet itiraf ediyorum eski günleri özlemişim ben pale

ARWEN29
Yeni üye
Yeni üye

Mesaj tarafından Emre Cetin 22/5/2008, 22:43

Aslında hepimiz eski günleri özledik ama artık geri dönülmesi zor olaylar başlıyor. Mustafa'nın durumu malum, çeteciler yine harekete geçecek, Alex'in de başı belaya girebilir Makedonlar yüzünden. Yani eski güzel günler geride kaldı. Seneler ilerledikçe daha da kötü olacak ama bu dizinin asıl misyonu da budur zaten, bu acıları yansıtmak ve unutturmamak. En kötüsü unutmaktır zaten, bilmemekten de kötüdür bilip de unutmak, umursamamak.

Bu bölümde Mustafa'nın yaşadığı haberi Pürsıçan'a gelmezse bana da daral gelecek valla Smile
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics