TRUMELİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar

4 posters

Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar Empty Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar

Mesaj tarafından Emre Cetin 18/5/2008, 18:17

Yorumlarımızı burada yapabiliriz.

killer50, avatarlar ve imzalar için çok teşekkürler. Hepsi birbirinden güzel.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar Empty Geri: Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar

Mesaj tarafından Emre Cetin 19/5/2008, 00:30

Recchie Abicim, ellerine sağlık şiirler için. Seni durdurabilene aşkolsun Smile

Paylaşımlar için çok sağol.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar Empty Geri: Çalışmalara ve İzlenme Oranlarına Yorumlar

Mesaj tarafından Recchie 19/5/2008, 00:40

Emre Cetin demiş ki:Recchie Abicim, ellerine sağlık şiirler için. Seni durdurabilene aşkolsun Smile

Emrecim sağol orada özellikle bir şiir var ilk eklediğim [b]Aliş'imiz Var [/b]onu okumanı tavsiye ederim çok güzel tam senlik
Recchie
Recchie
Admin
Admin

https://trumeli.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Emre Cetin 19/5/2008, 01:07

Recchie demiş ki:
Emre Cetin demiş ki:Recchie Abicim, ellerine sağlık şiirler için. Seni durdurabilene aşkolsun Smile

Emrecim sağol orada özellikle bir şiir var ilk eklediğim [b]Aliş'imiz Var [/b]onu okumanı tavsiye ederim çok güzel tam senlik

Okudum okudum. Evet, tam benlik, muhteşem bir şiir. En zayıf yerimden vurmuş beni, Tuna'dan Smile

Tekrar çok teşekkürler paylaşımlar için.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından westtrakian 19/5/2008, 14:22

Göstermiş olduğunuz paylaşım ve emeklerinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz...
westtrakian
westtrakian
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından killer50 19/5/2008, 17:46

emrecim cok tskler yardimim destegim oluyosa ne mutlu bana...

sizin katkilarinizin yaninda hic bisey bnmki...devede kulak hesabi...=)=)

iyiki kurmusunuz bu forumu...Smile Smile
killer50
killer50
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Recchie 20/5/2008, 13:58

Yeni izlenme oranları çok çok iyi gelmiş share kısmına bakın bu tv seyredip ölçülenlerin % si demek yani her 3 kişden 1 i ER seyretmiş

Bir de özet için geçen haftaki özetin raiting İ için atıp tutanlar buna ne anlatacaklar merak ediyorum

En son Recchie tarafından 20/5/2008, 15:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Recchie
Recchie
Admin
Admin

https://trumeli.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Emre Cetin 20/5/2008, 15:19

Recchie Abicim, yazı muhteşem olmuş. Ellerine sağlık. Çoğu söylemek istediğimi söylemişsin, bilmeyim niçin Smile

Yazının tamamına imzamı atarım. Özellikle ülkemizde herkesin her konuda ahkam kesmesi zaten sorunların temel nedenlerinden biri. Bir de değişmeyen sabit kafa yapısı var ki o daha da bir fena.

İnsanlar kendi özgürlüklerinin başkalarının özgürlüklerinin başladığı yere kadar olduğunu anlasalar aslında çok iyi olacak ama bu lafın gereğini yapmak lafı söylemekten çok daha zor, burası acı işte. Herkes nedense her konuda haklı bizde.

Reytingler de güzel gelmiş, çok sevindim. Özet verilmesine karşı değilim, sadece Yeni Bölüm deyip Özet vermesinler. Özet vereceklerini duyursunlar, gerisi mühim değil. İsteyen izler istemeyen izlemez. Ben bütün özetleri seyrettim şimdiye kadar ve hiçbir bölümde hiçbir sahneyi zaplamadım. Çok seviyorum arkadaş bu diziyi ne yapayım, bütünüyle çok seviyorum Smile

Pazartesiler ER'den sorulur denecek yakında Smile Umarım yeni sezonda herşey daha da güzel olur.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından Emre Cetin 28/5/2008, 01:25

Reytingler yine güzel. Bölüm hem akıcıydı hem de etkileyiciydi. Reytinglerin yüksek gelmesine şaşmamalı, haketti bu bölüm. Üstelik sezon finali yaklaştıkça reytinglerin de artması normal, son bölüm belki 12 görürüz, belli mi olur Smile

Reytinglerde payı olan bütün ekibi kutluyorum. Daha iyi sonuçlar almak dileğiyle...
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından Emre Cetin 23/6/2008, 20:20

Recchie Abicim, Rumeli Türküleri paylaşımları için çok teşekkürler. Eğil Dağlar tek kelime ile muhteşem. Bende olmayan diğer türküler de var mesajlarda. Hepsi için çok sağol.
Emre Cetin
Emre Cetin
Süper Moderatör
Süper Moderatör

- Similar topics